Vantaan
  Jukaran logo JUKARAN TOIMIHENKILÖT 2004

 

JOHTOKUNTA
Auno Mäkinen, puheenjohtaja
auno.makinen@kvl.fi
040 504 5193

aikidojaos

Olli Kihlberg, varapuheenjohtaja
Olli.Kihlberg@iki.fi
050 576 6021

karatejaos, karatejaoksen puheenjohtaja

Jan Eklund, sihteeri, jäsenrekisteriasiat, webmaster
jan.eklund@luukku.com
040 751 8652

judojaos, judojaoksen puheenjohtaja

Nonna Lahtinen, rahastonhoitaja
nonna.lahtinen@yliopistopaino.helsinki.fi
040 543 8825

aikidojaos

Kari Koivisto, jäsen
ko.koivisto@kolumbus.fi
040 519 2577

aikidojaos

Sami Kauranen, jäsen
sami.kauranen@anygraaf.fi
040 526 0282

karatejaos

Mika Nurminen, jäsen
mika.nurminen@kolumbus.fi
0400 479 780

judojaos

Tuula Rissanen, jäsen
tuula.rissanen@vtt.fi
040 562 4379

karatejaos

Anne Spångman, jäsen
anne.spangman@servisole.fi
040 720 4465

judojaos

MUUT TOIMIHENKILÖT
Heikki Salden
heikki.salden@kvl.fi
040 772 4450 

aikidojaos, aikidojaoksen puheenjohtaja


webmaster@jukara.sci.fi
Valid HTML 4.0!